Červen 2012

Strážce - Nicholas Sparks

20. června 2012 v 10:00 | Terry
Název: Strážce
Původní název: The Guardian
Autor: Nicholas Sparks
Žánr: Román / romantika
Počet stran: 456
Datum vydání:2003

Anotace:

Vdova Julie Barensonová dostane rok po smrti manžela štěňátko dogy, ze kterého vyroste po čtyřech letech velký pes Singer. Julie se seznámila se dvěma muži, ale jen jeden se Singerovi líbil. Julie tehdy netušila, jak pes odhadl charakter obou mužů a jaké nebezpečí ji hrozí.
E-bookpouze SK
Hodnocení Terry:
Hodnocení Tess:zatím nečetla


Co my na to:

" Nicholas Sparks bezesporu patří mezi mé oblíbené autory. Jeho knihy jsou nádherné, oddechové, plné krásných citů a nemusí to nutně bát jen láska. je úžasné, jak se jako muž dokáže vcítít i do pocitů žen a vytvořit tak nádherný příběh. Lituji toho, že u nás nejsou k dostání všechny jeho knihy, protože bych si je moc ráda přečetla.
Stražce je znovu silný příběh z pera vynikajícího autora, který vypráví jak o lásce lidské, tak o té psí a o oddanosti čtiřnohého miláčka ke své majitelce. Tentokrát je kniha prodchnuta nejen láskou, ale také napětím.
Knihy od Nicholase Sparkse jsou ideální knihy pro milovnice romantických příběhu, které zároveň mají rády silný příběh."

Terry

Sapphique - Catherine Fisher

19. června 2012 v 9:57 | Terry
Název: Sapphique
Původní název: Sapphique
Autor: Catherine Fisher
Žánr: fantasy
Počet stran:376
Serie: Inkarceron
Díl serie: 2
Počet dílů v serii: 2
Datum vydání: 2011/10
Anotace
Finnovi se podařilo uprchnout z temného vězení jménem Inkarceron, ale musel tam zanechat své nejbližší přátele, přísežného bratra Keira a dívku Attii. Jeho nárok na trůn Říše se zdá nezpochybnitelný - až do chvíle, kdy vystoupí neznámý Uchazeč, který jako by mu z oka vypadl, a za dědice se prohlásí sám. Finn si stále pamatuje jen život ve vězení, mučí ho sny a nejistota. Kým vlastně je?
E-booknení
Hodnocení Terry:
Hodnocení Tess:nečetla

Co my na to:

"Druhý díl mě ani zdaleka neuchvátil tak, jako ten první. Nebo alespoň zpočátku. Dělalo mi trochu potíže prokousat se přes prvních pár kapitol, protože jak napínavě skončil první díl, tak jeho druhý "bratříček" naopak nudně začal. Ale vytrvala jsem a vyplatilo se mi to :)
Druhý díl je plný hádanek, autorka vlastně nikdy doopravdy nepotvrdí, zda je Finn pravým princem nebojak to dopadne se samotným Inkarceronem. "
Terry