Třináctý příběh - Diane Setterfieldová

9. května 2013 v 20:51 | Terry
Název: Třináctý příběh
Původní název: The Thirteenth Tale
Autor: Diane Setterfieldová
Žánr: společenský román, romantika, dobrodružství
Počet stran: 392
Datum vydání: 2007

Anotace

Spisovatelka Vida Winterová již po desetiletí okouzluje čtenáře po celém světě svými strhujícími příběhy, ale ten nejúžasnější si dosud nechávala pro sebe. Teď však cítí, že se neodvratně blíží smrt, a tak se rozhodne konečně odhalit dlouho očekávaný třináctý příběh: tajemství svého života. Ale i mladičká badatelka Margaret , kterou si zvolila za autorku svého životopisu, v sobě dusí bolest z minulosti. Obě ženy pomalu rozkrývají své osobní příběhy plné vášně, lásky, krutosti a oddanosti, protože jen pravda může ulehčit umírání a otevřít cestu do budoucnosti. Román Diane Setterfieldové navazuje na největší klasiky ženského románu a podobně jako Jana Eyrová nebo Na Větrné hůrce nabízí hluboce romantický příběh, v němž nechybí napětí, láska, tajemství ani magická a hrůzostrašná atmosféra.


E-book:není
Hodnocení Terry:
Hodnocení Tess:


Co my na to:
"Naprosto úžasná knížka! Když už si myslíte, že víte, jak to vlastně bylo, tak zjistíte, že je to všechno úplně jinak :) ! Vřele doporučuji, zatím každému, komu jsem ji doporučila se tato kniha velice líbila. "
Terry
"Zřejmě jsem očekávala daleko více než jsem dostala. Začátek byl docela nudný a připadalo mi, že to nikam nesměřuje, pak už to začalo být zajímavé, ale ne do takové míry, jak bych si představovala. Příběh je napsaný hodně čtivě, ale vše je tam tak zamotané, že jsem se do toho zamotala taky."
Tess
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adelína Adelína | 12. července 2013 v 9:55 | Reagovat

Tato kniha mě naprosto dostala!! Silný příběh, který mi pořád leží v hlavě. DOPORUČUJI :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama