Dívka za zrcadlem - Cecelia Ahernová

20. září 2013 v 8:00 | Terry
Název: Dívka za zrcadlem
Originální název: Girl in the mirror
Autor: Cecelia Ahern
Žánr: Společenský román, Beletrie
Počet stran: 96
Rok vydání: 2012/02

Anotace:

• Dívka za zrcadlem
Lila je šťastná, že našla muže, o jakém odjakživa snila. Když však ve svatební den vypluje na povrch tajemství z minulosti její rodiny, její život nabere naprosto nečekaný obrat. Jaké tajemství skrývá babiččin dům, opředený zvláštním kouzlem? Proč jsou ve všech pokojích zahalená zrcadla a proč Lila nikdy nesměla vejít do jednoho z pokojů? Mladá nevěsta zjišťuje, že i v důvěrně známých zdech může číhat hrozivé nebezpečí.

• Stroj na vzpomínky
Říká se, že první láska se každému člověku navždy vryje do paměti. Co se však stane, když vzpomínky na milovaného člověka začnou blednout? Někteří lidé by udělali cokoliv, jen aby si je uchovali, mohli se k nim neustále vracet, a znovu tak prožívat někdejší štěstí. Jeden muž se zlomeným srdcem nachází způsob, jak šťastným okamžikům vdechnout život a dát jim volný průchod…
E-Book:Není
Hodnocení od Terry:
Hodnocení od Tess:


Co my na to:
" V téhle útlounké knížečce na vás čekají dvě krátké povídky a dokonce i drobné ilustrace. První povídka: Dívka za zrcadlem, je tak trochu strašidelné fantasy. Rozhodně je to zajímavý nápad. Druhá povídka: Stroj na vzpomínky, je jakousi kombinací fantasy, sci-fi a romantiky, z neznámého důvodu, mě zrovna tenhle příběh dojal. Knížečka je milé čtení do podzimních plískanic, bohužel vám však příliš dlouho nevydrží a budete muset do knihovny sáhnout pro něco dalšího. :) "
Terry
"Byl to dárek pro kamarádku, ale využila jsem toho, že jsem jí měla doma a přečetla jsme si jí a rozhodně jsem chybu neudělala. V knize jsou dvě povídky. První byla tajemná, trochu strašidelná a tak jsem se do ní vžila, že jsem se dlouho nemohla podívat nebo se vůbec dotknout zrcadla. Druhá povídka byla dojemná a romantická. Zahřála u srdce. Krásná knížečka, která neurazí, ale spíše rozzáří den."
Tess
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama