Čas mezi námi - Tamara Ireland Stone

25. června 2014 v 10:00 | Terry

E-Book: Není

Název: Čas mezi námi
Původní název: Time Between Us
Autor: Tamara Ireland Stone
Žánr: Sci-fi a Fantasy, román
Počet stran: 304
Datum vydání: 2013
Rok vydání originálu: 2012
ISBN: 978-80-242-4209-5

Hodnocení na Databízi knih: 76%

Anotace
Středoškoláci Anna a Bennett se správně nikdy neměli potkat. Ona žije v roce 1995 v malém městečku poblíž Chicaga, on v roce 2012 v San Francisku. Bennett však disponuje zcela výjimečnou schopností: dokáže cestovat časem i prostorem. Tak se dostane i do Annina života a navzdory svému přesvědčení se do ní zamiluje. Jejich vztah se prohlubuje a Bennett postupně odhalí Anně všechna svá tajemství. Zákony času jsou však neúprosné a hrozí, že Bennett nebude moci zůstat v minulosti, do které vlastně nepatří. Podaří se Anně a Bennettovi přelstít neúprosný osud, nebo je čas rozdělí navždycky?


Hodnocení od Terry:
Hodnocení od Tess:zatím nečetlaCo my na to:

"Kniha je spíš pro náctileté, což jsem věděla už při její koupi, přesto se mi příběh zalíbil. Je to klasická romantika s nádechem tajemství. Krásná oddechovka na léto. Autorka píče velice čtivým stylem a kniha se tak víceméně čte sama. A pokud jste navíc nedočkaví zvědavci, máte ji přečtenou během chvilky.
Jediná výtka, kterou ke knize mám, padá na hlavu korektora. V knize snad není dvojstrany, kde by nebyl nějaký překlep, zdvojená slova, chybějící slova, slova špatně skloněná..."
Terry
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama