Mrazivý polibek - Richelle Mead

3. listopadu 2014 v 13:45 | Terry

Název: Mrazivý polibek
Původní název: Frostbite
Autor: Richelle Mead
Serie: Vampýrská akademie
Díl serie: 2.
Počet dílů v serii: 6
Počet stran: 264
Datum vydání: 2010
Rok vydání originálu: 2008
ISBN: 978-80-7303-511-2

Hodnocení na Databízi knih: 92%

Anotace

Morojská princezna Lissa a její nejlepší kamarádka Rose uprchly ve smrtelném strachu z vampýrské akademie, ale po dvou letech byly vypátrány tajemnými strážci a odvlečeny zpět. Znovu se tak ocitají v obrovském nebezpečí, protože na akademii se mohou pohybovat nebezpeční Strigojové.Ti chtějí Lissu zničit, protože jako jediná dcera urozeného morojského rodu je překážkou jejich plánu na ovládnutí světa vampýrů.
Naštěstí je tady ale dhampýrka Rose, v jejichž žilách se smísila krev vampýrů a lidí, takže dokáže zlým Strigojům lépe čelit. V tajemném a ponurém světě akademie ale nebude snadné odolat všem nástrahám a zradám: Lissa bude muset opatrněji využívat svých nadpřirozených schopností, aby nepadla do strigojské pasti, a Rose se musí vzdát velké lásky, aby mohla kamarádku ochránit a za žádných okolností ji nezklamat. Jediné, nač se totiž mohou obě spolehnout, je jejich vzájemné pouto, jejich přátelství…

Hodnocení od Terry:
Hodnocení od Tess:nečetla
Co my na to:

"Ze začátku se toho moc nedělo, spíš nás autorka víc seznamovala s povahou jednotlivých postav a také trochu s Morojskou "kulturou", řeknu-li to velice nadneseně. Ale posledních pár kapitol mě vážně dostalo, četla jsem jedním dechem, jak jsem byla zvědavá."
Terry
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama