Stínem políbená - Richelle Mead

14. listopadu 2014 v 18:39 | Terry

Název: Stínem políbená
Původní název: Shadow Kiss
Autor: Richelle Mead
Serie: Vampýrská akademie
Díl serie: 3.
Počet dílů v serii: 6
Počet stran: 328
Datum vydání: 2010
Rok vydání originálu: 2008
ISBN: 978-80-7303-523-5

Hodnocení na Databízi knih: 93%

Anotace

Vlády se ujímá jaro a Rose Hathawayová by se měla připravovat na maturitní zkoušku. Jenže od nedávného smrtícího souboje se Strigoji se necítí zrovna nejlépe. Trpí nočními můrami, duši jí zaplavuje temný smutek a předznamenává cosi zlověstného.
Rose dobře ví, že jí není dovoleno milovat jiného strážce. Že musí především chránit Lissu, poslední princeznu z rodu Dragomirů. Jenže když přijde na krásného Dimitrije Belikova, některá pravidla se prostě musí porušit!
Rose své nejlepší kamarádce Lisse lže o svém vztahu k Dimitrijovi, ale jejich přátelství se nyní ocitá v ještě větším ohrožení než kdy předtím. Nesmrtelní vampýři se chtějí pomstít za to, co jim Rose nedávno provedla. Ve strašlivé bitvě, která předčí i nejhorší noční můru, se Rose bude muset rozhodnout mezi dvěma lidmi, na nichž jí záleží nejvíc. Bude ale její volba znamenat, že přežije jen jeden z nich? A pokud ano, bude to Lissa, nebo milovaný Dimitrij?

Hodnocení od Terry:
Hodnocení od Tess:nečetlaCo my na to:

"Série se pěkně rozjíždí. Stále ji čtu se stejným nadšením a zápalem. Autorka nejprve nechává děj volně plynout bez žádných velkých zvratů. Ale ke konci kihy se děj rozjede a plné obrátky. Posledních pár kapitol jsem doslova hltala. Ihned po přečtení jsem se pustila do dalšího dílu, jelikož většinou nečtu celou serii souběžně, u Vampýrské akademie nejspíš udělám vyjímku. Jsem prostě strašlivě zvědavá, co se bude dít dál. Jinak tenhle díl se mi zatím líbil asi ze všech nejvíc."
Terry
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama