Splynutí - Maggie Steefvater

26. října 2015 v 10:04 | TerryNázev: Splynutí
Původní název: Forever
Autor: Maggie SteefvaterŽánr: Fantasy & Sci-fi
Série: Vlci z Mercy Falls
Díl série: 3
Počet dílů v sérii: 3
Počet stran: 400
Rok vydání: 2011
Rok vydání originálu: 2010
ISBN: 978-80-257-0514-8

Hodnocení na Databázi knih: 86%


Anotace:
Tehdy… Když Sam potkal Grace, byl vlk a ona dívka. Pak se jim podařilo najít způsob, aby Sam zůstal napořád člověkem, a jejich vzájemná náklonnost přerostla v opravdovou lásku. Teď… Byl by to hezký konec příběhu, jenomže jim ho osud nedopřál. Teď se zase Grace každou chvíli mění ve vlčici a utíká do lesů za smečkou. A na smečku z Mercy Falls číhá skutečné nebezpečí - místní obyvatelé chtějí vlky do jednoho postřílet. Navždy…? Sam by pro Grace udělal cokoli. Dokáže se ale jeden chlapec a jedna dívka postavit nelítostnému světu? Všechno - láska, přátelství i budoucnost - se má rozhodnout v jednom jediném okamžiku, okamžiku života, či smrti, rozloučení, nebo splynutí…


Hodnocení od Terry:
Hodnocení od Tess:nečetlaCo my na to:
"Tahle série má pro mě sestupnou tendenci. první díl mě naprosto uchvátil a hltala jsem každičké slovo, v druhém díle už bylo napětí trochu méně a ve třetím jsem se dokonce místy i nudila. Na vině můý¨že být i dlouhý časový odstup mězi druhým a třetím dílem, chvilku mi trvalo, než jsem si zase oživila postavy a souvislosti. Přesto mi třetí díl přišel, jako průměr, i přes mnoho nadšených ohlasů od ostatních čtenářů. Jak už jsem říkala, místy jsem se i nudila a čtení jsem si neužívala tolik, jako u předešlých dílů. Díky tomu jsem knihu četla poměrně dlouho.
Mám v plánu přečíst si i další autorčiny knihy, ale zatím pro mě na prvním místě jednoznačně zůstává Mrazení. To je taková moje srdeční záležitost žánru fantasy. :)"
Terry
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama