Dívka z nočních můr - Kerndale Blake

9. května 2017 v 8:00 | TerryNázev: Dívka z nočních můr
Původní název: Girl of Nightmares
Autor: Kerndale Blake
Série: Cas a Anna
Díl série: 2/2
Počet stran: 288
Rok vydání: 2013
Rok vydání originálu: 2012
ISBN: 978-80-7384-679-4

Hodnocení na Databízi knih: 74%

Anotace:

Uběhly už celé měsíce od chvíle, kdy přízračná Anna Korlovová otevřela dveře do pekla ve svém sklepě a zmizela v něm, ale lovec duchů Cas Lowood to nemůže překonat.
Přátelé Casovi připomínají, že se Anna obětovala, aby on mohl žít - a netoulal se jen světem jako polomrtvý. Cas ví, že mají pravdu, ale v jeho očích se žádná živá dívka, kterou může potkat, nevyrovná mrtvé dívce, do níž se zamiloval.
Vidí teď Annu všude, někdy ve vidinách a někdy v nočních můrách. Ale je tu něco zneklidňujícího - nejsou to jenom sny. Zdá se, že Anna prožívá muka. Kdykoliv se objeví, je trýzněna stále novými a pokaždé hrůznějšími způsoby.
Cas neví, co se s ní stalo, když zmizela v pekle, ale ví, že ať už se jí děje cokoliv, nezaslouží si to. Anna nejednou zachránila Case a je na čase, aby jí oplatil laskavost.

Hodnocení Terry:
Hodnocení Tess:Nečetla
Co my na to:

"Druhý díl je o malinko slabší, než první. Rozhodně ale stojí za přečtení! Autorka nám opět nabízí propracovaný příběh se špetkou strachu. Závěr se mi velice líbil a potěšilo mě, že Anna konečně našla štěstí. "
Terry
Nečetla...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama