Inferno - Dan Brown

2. května 2017 v 9:20 | TerryNázev: Inferno
Původní název: Inferno
Autor: Dan Brown
Série: Robert Langdon
Díl série: 4/4
Počet stran: 424
Datum vydání: 2013
Rok vydání originálu: 2013
ISBN: 978-80-257-0934-4

Hodnocení na Databízi knih: 83%

Anotace:

Dan Brown se vrací novým thrillerem Inferno, který je pokračováním světových bestsellerů Šifra mistra Leonarda, Andělé a démoni a Ztracený symbol.
Ve svých románech Dan Brown mistrně spojuje nejzajímavější záhady historie umění s po věky fascinujícími symboly a šiframi.

Robert Langdon se tentokráte ocitá v srdci Itálie, kde studuje mnoha záhadami a tajemstvími opředený rukopis - Danteho Peklo (Inferno). Musí se postavit tváří v tvář soupeři, který ho zavede do světa klasického umění, tajných chodeb a futuristických zbraní. Klíč k nezodpovězeným otázkám je skryt mezi řádky Danteho pekla a Langdon se opět vrhá do boje s časem, aby odvrátil zkázu, která světu hrozí.

Hodnocení Terry:
Hodnocení Tess:Nečetla
Co my na to:

"Dan Brown opět nezklamal a nábídl nám další napínavý a pozoruhodný příběh, v němž se prolíná historie se špetkou sci-fi. Jako vždy se dozvíme mnoho zajímavých hostorických faktů a navštívíme spoustu zajímavých míst.
Příběh se mi líbil, opět úžasně napsaný, jen mi přišlo, že by možná mohl být o malinko kratší. A popravdě mě také malinko deprimovala fakta o lidské populaci. Ale jinak rozhodně palec nahoru."
Terry
Nečetla...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama